Butter

Made from raw, only-grass milk, this butter is the most nutrient dense dairy product we produce. Its dark orange color gives that away! Available in pound or half pound tubs.

$10.00$18.50 / 1/2 lb. or lb.

Clear

Additional information

Attributes

1 pound, 1/2 pound